فنون تست زنی

آیا می دانید با زدن حتی یک تست صحیح می توانید شانس موفقیت خود را افزایش داده و چند صد نفر را پشت سر بگذارید و به نتیجه مطلوب تری دست یابید؟
با استفاده از تکنیکها و روشهای تست زنی شما می توانید تردید خود را بین گزینه ها از ۴ به ۲ گزینه کاهش دهید و سپس به گزینه صحیح برسید.
تجربه نشان داده است که در هر سال کنکور و در هر درس ۱۵% از سوالات کنکور تکرار سالهای گذشته می باشد که شما علاوه بر استفاده روشهای تست زنی با تمرین و مرور تستها و رابطه بین گزینه ها به راحتی گزینه صحیح را کشف یا شکار کنید.
در اینجا با روشهای صحیح تست زنی آشنا می شوید. یاد می گیرید که در جلسه آزمون چگونه تستها را انتخاب نمایید. می توانید تفاوت بین تستهای استاندارد و غیر استاندارد را به راحتی تشخیص دهید. می آموزید که چگونه خود را برای امتحانات تستی آماده نمایید. تفاوت ها و تشابهات میان امتحانات تستی و تشریحی را درک می کنید. بدون هر گونه اضطراب و استرس در جلسات کنکور مختلف شرکت می کنید.
سرعت عمل و سرعت انتقال خود را تا ۵۰% افزایش خواهید داد. می آموزید که چگونه با مدیریت زمان و تقسیم بندی زمانی صحیح، از وقت به عنوان یک فاکتور اصلی در امتحانات تستی بهره ببرید.

فنون تست زنی
فنون تست زنی

* توضیحات و دانلود در ادامه ی مطلب

دانلود کتاب الکترونیک فنون تست زنی

نام کتاب : فنون تست زنی

نویسنده :

ناشر :

تعداد صفحات : ۶

فرمت کتاب الکترونیک : pdf

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

دانلود دانلود کتاب الکترونیک فنون تست زنی- نسخه پی دی اف – ۱۸۸کیلوبایت

مطالعه آنلاین کتابمطالعه آنلاین کتاب

3 پاسخ به “فنون تست زنی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *